Stage Voice - profesjonalne studio wokalne

Studio Stage Voice założone zostało w 2013 roku przez Agnieszkę Przestrzelską - Świderską i Jakuba Świderskiego. Dziś jest jednym z najprężniej działającym studiem wokalnym w Warszawie. Nastawione jest na rozwój głosu zarówno profesjonalnych wokalistów ale także pasjonatów, amatorów śpiewania i osób, które używają głosu jako narzędzia pracy (aktorów, speakerów, wykładowców…).

Jeśli borykasz się z takimi problemami jak: chrypa, zaciśnięty głos, mała skala głosu, zbyt słaby głos, nieczyste śpiewanie, ból podczas dłuższego śpiewania czy mowy to Stage Voice jest najodpowiedniejszym miejscem na pozbycie się ich.

IVA i SLS - w studiu bazujemy na tych dwóch technikach wokalnych. Są to organizacje, które od wielu lat zajmują się poszerzaniem wiedzy na temat wokalistyki i pracy strun głosowych. Wiedza ta w połączeniu z doświadczeniem pozwala osiągnąć nam tak szybko pożądane efekty. Dobór odpowiednich ćwiczeń, skal a przede wszystkim wykwalifikowani i certyfikowani trenerzy… to wszystko sprawia, że nauka śpiewania staję się przyjemna, jasna i MOŻLIWA :)


Stage Voice to pasja, radość i wspólna praca nad Twoim talentem