Trenerzy - StageVoice Warszawa: Nauka i indywidualne lekcje śpiewu, emisja głosu

Agnieszka Przestrzelska-Świderska

nauka śpiewu

Jest certyfikowanym trenerem Speech Level Singing i institute for Vocal Advancement.

Wokalistka, aktorka, trener wokalny i założycielka studio wokalnego Stage Voice. Ze sceną związana od najmłodszych lat. Uczestniczyła w licznych konkursach piosenek estradowych, poezji śpiewanej czy konkursach recytatorskich.

Lata 2006 – 2010 spędziła w Państwowej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu, zgłębiając warsztat aktorski.

Na scenie zadebiutowała w spektaklu Pawła Miśkiewicza „O lepszy świat” oraz „Noc Trybad” Krzysztofa Kulińskiego. W 2009 roku uczestniczka PPA we Wrocławiu.


Aktorsko realizowała się w takich serialach jak: „Krew z krwi”, ”„Lekarze” czy „Klan”. Swojego głosu użyczyła do licznych produkcji m.in: „Witcher 2”, „Diablo III”, „Kung Fu Panda 2”

W 2013 roku założyła studio wokalne Stage Voice w Warszawie, które cały czas wraz z mężem Jakubem Świderskim mocno rozwija. Pod swoją opieką miała ponad 200 głosów. Obecnie Stage Voice jest jednym z najprężniej działających studio wokalnych w Warszawie.

Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.

Jej muzyka przepełniona jest pasją, namiętnością i pełnym oddaniem. To ponad 4 oktawy emocji i niesamowicie mocne brzmienie. W jej sercu pulsuje Soul, RnB i Pop, dlatego jej kompozycje trafiają do szerokiego grona odbiorców.

Swój głos szkoli u światowej klasy trenerów: Setha Riggsa, Spencera Welcha, Jeffreya Skousona, Grega Enriqueza, Andresa Martorella i Miguela Manzo. Współpracuje m.in. z Pawłem Jędrzejewskim (pianista, kompozytor), Piotrem Szumskim (realizator dźwięku) oraz Quality Studio.

Wolny czas umilają jej: Aretha Franklin, Alicia Keys, Andrea Bocelli, Kurt Elling i wielu innych wspaniałych wokalistów. Uwielbia podróże, wszystko co włoskie i dużo uśmiechu :) więcej o Adze znajdziesz na: http://agaprzestrzelska.pl/Kuba Świderski

nauka śpiewu, aktorstwo, dykcja, emisja głosu

Aktor. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu na wydziale Aktorskim. Od tego czasu zagrał między innymi w „Czasie Honoru”, „Hotelu 52”, „Przepisie na życie”, „Przyjaciółkach”, „Klanie” czy „Na Wspólnej”. Do jego najnowszych ról należy między innymi rola Ludwika Prądzyńskiego w filmie „Wałęsa, człowiek z nadziei”, w reżyserii Andrzeja Wajdy.

Uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Oprócz aktorstwa jego pasją jest praca nad głosem. Swoje zamiłowanie rozwija u trenerów wokalnych tj.: Greg Enriquez, Jeffrey Skouson czy Andres Martorell. To co go fascynuje w pracy trenera wokalnego to możliwość obserwowania wzrostu świadomości ucznia jak również to, że jego głos z lekcji na lekcję staje się bardziej kontrolowany :)

W pracy Kuba jest pełen energii, entuzjastyczny ale też bardzo wymagający. Więcej o Kubie znjdziesz na: http://jakubswiderski.pl/